Как да се оправят субтитрите,излизащи на маимуняци с BS.Player?

1.) Пуснете си BS.Player-а
2.) Натиснете десен бутон на прозореца на филма и от списъка, който се появява посочете на Subtitles, Subtitle Properties и накрая изберете Font…
3.) В появилият се прозорец има настройка наречена Script. Тази настройка по подразбиране е Western, а за кирилица трябва да е на Cyrillic. Избирате от падащото меню Cyrillic и натискате ОК.

open source spirit
🛠️
$

Намерихте материала за полезен?

Съдържанието на itpraktika.com е безплатно и ще остане такова.
Ако статията ти е помогнала — можеш да подкрепиш сайта с малка доброволна сума. Всяко дарение помага за поддръжката и развитието на портала.

PayPal Revolut

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *


Колко е 6 + 8 ? (въведете числото)