Как да се оправят субтитрите,излизащи на маимуняци с BS.Player?
1.) Пуснете си BS.Player-а
2.) Натиснете десен бутон на прозореца на филма и от списъка, който се появява посочете на Subtitles, Subtitle Properties и накрая изберете Font…
3.) В появилият се прозорец има настройка наречена Script. Тази настройка по подразбиране е Western, а за кирилица трябва да е на Cyrillic. Избирате от падащото меню Cyrillic и натискате ОК.
open source spirit
$
Намерихте материала за полезен?
Съдържанието на itpraktika.com е безплатно и ще остане такова.
Ако статията ти е помогнала — можеш да подкрепиш сайта с малка доброволна сума.
Всяко дарение помага за поддръжката и развитието на портала.
