Как да добавиме „Запис и изход“ (Save and Close) при Mozilla Firefox

В по-старите версии на Firefox имаше опция,когато имаш отворени повече от един таб и преди да ги затвори те „питаше“
Запис и изход“ (Save and Close).В новите версии на Mozilla Firefox липсва, има само „Close

 

 

Ако искате да го добавите и в новите версии на Firefox направете следното:

Напишете в адресната лента about:config и натиснете: Enter.

Ще се отвори този прозорец:

 

Натиснете: Ще бъда внимателен, обещавам!

В полето на филтъра напишете:

showQuitWarning ,стойността от false променете на true

 

open source spirit
🛠️
$

Намерихте материала за полезен?

Съдържанието на itpraktika.com е безплатно и ще остане такова.
Ако статията ти е помогнала — можеш да подкрепиш сайта с малка доброволна сума. Всяко дарение помага за поддръжката и развитието на портала.

PayPal Revolut

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *


Колко е 6 - 4 ? (въведете числото)