Включване на telnet клиента на Windows 7

Отворете Start (Старт) и в полето за търсене напишете Programs and Features ( Програми и компоненти )
От там избираме най-горният ред и го стартираме
ще видим следният нов прозорец:

 

От лявата страна кликаме на Turn Windows features on or off ( Включване и изключване на компоненти на Windows )

В ново появилият се прозорец слагаме отметката пред Telnet Client ( Telnet Клиент )


Кликате на ОК и сте готови.Вече можете да използвате telnet командите във конзолите на Windows 7 (пък и не само в конзолите)

open source spirit
🛠️
$

Намерихте материала за полезен?

Съдържанието на itpraktika.com е безплатно и ще остане такова.
Ако статията ти е помогнала — можеш да подкрепиш сайта с малка доброволна сума. Всяко дарение помага за поддръжката и развитието на портала.

PayPal Revolut

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *


Колко е 5 + 7 ? (въведете числото)