Как да разберем кога сме си инсталирали Windows-a

1.Кликнете на Win+r

2.В появилият се прозорец напишете cmd и дайте Enter

3.В появилият се черен прозорец напишете systeminfo и дайте Enter

Ще ви се покаже всичко за системата:С какъв Windows сте ,кога сте го инсталирали и още много…

 

 

open source spirit
🛠️
$

Намерихте материала за полезен?

Съдържанието на itpraktika.com е безплатно и ще остане такова.
Ако статията ти е помогнала — можеш да подкрепиш сайта с малка доброволна сума. Всяко дарение помага за поддръжката и развитието на портала.

PayPal Revolut

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *


Колко е 7 - 3 ? (въведете числото)