Как да разберем кога сме си инсталирали Windows-a
1.Кликнете на Win+r
2.В появилият се прозорец напишете cmd и дайте Enter
3.В появилият се черен прозорец напишете systeminfo и дайте Enter
Ще ви се покаже всичко за системата:С какъв Windows сте ,кога сте го инсталирали и още много…
open source spirit
$
Намерихте материала за полезен?
Съдържанието на itpraktika.com е безплатно и ще остане такова.
Ако статията ти е помогнала — можеш да подкрепиш сайта с малка доброволна сума.
Всяко дарение помага за поддръжката и развитието на портала.
