Как да премахнем водният знак без използване на външни програми?
Кликнете върху WIN + X , избирате Команден прозорец (администраторски права)
пишете следното slmgr – rearm изчаквате малко, докато получите съобщение, че командата е приета ,
след което рестартирайте. Това е!
open source spirit
$
Намерихте материала за полезен?
Съдържанието на itpraktika.com е безплатно и ще остане такова.
Ако статията ти е помогнала — можеш да подкрепиш сайта с малка доброволна сума.
Всяко дарение помага за поддръжката и развитието на портала.
