BGPhonetica

Не са малко хората, които все още не могат да свикнат със различните стандарти на писане и БДС (Български Държавен Стандарт) клавиатура. За това много хора предпочитат да пишат на фонетична клавиатура. При фонетичната клавиатура, Българските букви се изписват с еквивалента им на Английски. Така G е Г и D е Д, което е много по-лесно за потребителя да свикне със двата стандарта на писане едновременно. В новата версия на операционната система на MicrosoftWindows 7 има два вида фонетична азбука – Стандартен и Традиционен, но в по-стария вече Windows XP отсъства такава поддръжка. Затова е нужно да бъде инсталирана добавка, която прибавя фонетична клавиатура към вашия Language Manager. Добавката се инсталира много лесно, просто стартирате приложението и натискате Accept. След това може да си добавите клавиатурата от стандартните настройки за език на вашия Windows .

Работи при: Windows XP,Windows Виста или Windows 7 [button link="https://itpraktika.com/files/files/BGPhoneticVista.zip"] СВАЛИ[/button]

open source spirit
🛠️
$

Намерихте материала за полезен?

Съдържанието на itpraktika.com е безплатно и ще остане такова.
Ако статията ти е помогнала — можеш да подкрепиш сайта с малка доброволна сума. Всяко дарение помага за поддръжката и развитието на портала.

PayPal Revolut