Как се прави стартираща флашка в Windows,Mac OS, или Линукс?

Първо ще трябва да си свалите програмката balenaEtcher.Инсталирайте я и я стартирайте.

1.Кликнете на Flash from file и изберете вашия ISO файл.

2.Кликнете на Select target и изберете вашата USB памет.

3.И на края кликнете на Flash!

Това е.

open source spirit
🛠️
$

Намерихте материала за полезен?

Съдържанието на itpraktika.com е безплатно и ще остане такова.
Ако статията ти е помогнала — можеш да подкрепиш сайта с малка доброволна сума. Всяко дарение помага за поддръжката и развитието на портала.

PayPal Revolut