Как да създадем приветствено съобщение на Mikrotik устройства?
Устройствата Mikrotik вече ни предлагат възможността да създадем приветствено съобщение когато влизаме в Mikrotik, така и в терминала.
За да направите това, следвайте стъпките:
Първо отворете Winbox
Ако нямате Winbox, силно препоръчвам да си го свалите. Можете да изтеглите Winbox от Mikrotik.com.
Oтворете Winbox и кликнете на System
След това изберете Note

Сега можем да напишем желаното съобщение в прозореца, който се отваря. Ако искаме това съобщение да ни се показва при всяко влизане, ще бъде достатъчно да изберете show at login.

Съобщението, което напишете ще се появява при всяко ново влизане.
Намерихте материала за полезен?
Съдържанието на itpraktika.com е безплатно и ще остане такова.
Ако статията ти е помогнала — можеш да подкрепиш сайта с малка доброволна сума.
Всяко дарение помага за поддръжката и развитието на портала.
