Как да променим реда на зареждане при 2 и повече ОС-и?
1. Кликнете на Win + R
2. В ново-появилият се прозорец напишете msconfig и кликнете на ОК.
3. Кликнете на таба Boot
Ще видите това:

4. Маркирате Windows-а с който искате да стартирате и натискате Set as Default
5. Рестартирайте.
open source spirit
$
Намерихте материала за полезен?
Съдържанието на itpraktika.com е безплатно и ще остане такова.
Ако статията ти е помогнала — можеш да подкрепиш сайта с малка доброволна сума.
Всяко дарение помага за поддръжката и развитието на портала.
