Как да премахнем ненужните икони в таскбар-а!

1. Натискате Win + R
2. В RUN пишете => msconfig
3. От таб менюто избирате Startup
4. Избирате коя програма искате да премахнете
5. Натискате Apply и накрая OK

 

open source spirit
🛠️
$

Намерихте материала за полезен?

Съдържанието на itpraktika.com е безплатно и ще остане такова.
Ако статията ти е помогнала — можеш да подкрепиш сайта с малка доброволна сума. Всяко дарение помага за поддръжката и развитието на портала.

PayPal Revolut