Как да премахнем ненужните икони в таскбар-а!
1. Натискате Win + R
2. В RUN пишете => msconfig
3. От таб менюто избирате Startup
4. Избирате коя програма искате да премахнете
5. Натискате Apply и накрая OK
open source spirit
$
Намерихте материала за полезен?
Съдържанието на itpraktika.com е безплатно и ще остане такова.
Ако статията ти е помогнала — можеш да подкрепиш сайта с малка доброволна сума.
Всяко дарение помага за поддръжката и развитието на портала.
