Изчистване на DNS кеша
1. Натискате Windows бутон + R
2.В отворилият се Run прозорец напишете "cmd".
3. Щракнете с десен бутон върху cmd и изберете "Run as Administrator".
4. Въведете следната команда: ipconfig /flushdns и натиснете enter.
5. Ако видите това съобщение: Successfully flushed the DNS Resolver Cache значи вашият DNS кеш e изтрит.
open source spirit
$
Намерихте материала за полезен?
Съдържанието на itpraktika.com е безплатно и ще остане такова.
Ако статията ти е помогнала — можеш да подкрепиш сайта с малка доброволна сума.
Всяко дарение помага за поддръжката и развитието на портала.
