Добавяне на "Запис и изход" (Save and Close) при Mozilla Firefox
В по старите версии на Firefox имаше опция,когато имаш отворени повече от един таб и преди да ги затвори те "питаше"
"Запис и изход" (Save and Close).В новите версии на Mozilla Firefox липсва, има само "Close"
Ако искате да го добавите и в новите версии на Firefox направете следното:
Напишете в адресната лента about:config и натиснете: Enter.
Ще се отвори този прозорец:

Натиснете: Ще бъда внимателен, обещавам!
В полето на филтъра напишете:
showQuitWarning ,стойността от false променете на true

Намерихте материала за полезен?
Съдържанието на itpraktika.com е безплатно и ще остане такова.
Ако статията ти е помогнала — можеш да подкрепиш сайта с малка доброволна сума.
Всяко дарение помага за поддръжката и развитието на портала.
