Добавяне на "Запис и изход" (Save and Close) при Mozilla Firefox

В по старите версии на Firefox имаше опция,когато имаш отворени повече от един таб и преди да ги затвори те "питаше"
"Запис и изход" (Save and Close).В новите версии на Mozilla Firefox липсва, има само "Close"

Ако искате да го добавите и в новите версии на Firefox направете следното:

Напишете в адресната лента about:config и натиснете: Enter.

Ще се отвори този прозорец:

Натиснете: Ще бъда внимателен, обещавам!

В полето на филтъра напишете:

showQuitWarning ,стойността от false променете на true

 

 

open source spirit
🛠️
$

Намерихте материала за полезен?

Съдържанието на itpraktika.com е безплатно и ще остане такова.
Ако статията ти е помогнала — можеш да подкрепиш сайта с малка доброволна сума. Всяко дарение помага за поддръжката и развитието на портала.

PayPal Revolut