Възстановяване на иконата "Show Desktop"
Отворете текстов редактор и запазете следното в него:
[Shell]
Command=2
IconFile=explorer.exe,3
[Taskbar]
Command=ToggleDesktop
Запазете файлът като "ShowDesktop.SCF"и го завлечете в лентата за бързо стартиране.
open source spirit
$
Намерихте материала за полезен?
Съдържанието на itpraktika.com е безплатно и ще остане такова.
Ако статията ти е помогнала — можеш да подкрепиш сайта с малка доброволна сума.
Всяко дарение помага за поддръжката и развитието на портала.
