Възстановяване на иконата "Show Desktop"

Отворете текстов редактор и запазете следното в него:

[Shell]
Command=2
IconFile=explorer.exe,3
[Taskbar]
Command=ToggleDesktop

Запазете файлът като "ShowDesktop.SCF"и го завлечете в лентата за бързо стартиране.

 

open source spirit
🛠️
$

Намерихте материала за полезен?

Съдържанието на itpraktika.com е безплатно и ще остане такова.
Ако статията ти е помогнала — можеш да подкрепиш сайта с малка доброволна сума. Всяко дарение помага за поддръжката и развитието на портала.

PayPal Revolut