Български за Windows XP

Това е Български интерфейс за Windows XP.Според мен лично времето на Windolws XP вече е минало,но все още има хора които ме питат как да си направят Windows-a на Български.Това е именно за тях.

Този Българския интерфейс е създаден специално за хора, които не владеят добре Английски език и предпочитат компютъра им да бъде на Български.

Първо си свалете това [button link="https://itpraktika.com/files/files/LIPSETUP.zip"] ТОВА[/button]  .

След което разархивирайте файла и го стартирайте ,след това натиснете “инсталация”. Изчакайте няколко минути и компютъра ви ще ви поиска рестарт. Рестартирайте.След това ще разполагате с Windows на Български език.

 

open source spirit
🛠️
$

Намерихте материала за полезен?

Съдържанието на itpraktika.com е безплатно и ще остане такова.
Ако статията ти е помогнала — можеш да подкрепиш сайта с малка доброволна сума. Всяко дарение помага за поддръжката и развитието на портала.

PayPal Revolut