Активиране на quick launch при windows 7
Tова е още един начин с който можете да си активирате quick launch,в случай, че не ви е удобен този на Win7.
Десен бутон върху таскбара – Toolbars (Ленти с инструменти)
=>New Toolbar…(нова лента с инструменти)
=>и там в Folder (Папка) пействате следното:
\%appdata%\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch
open source spirit
$
Намерихте материала за полезен?
Съдържанието на itpraktika.com е безплатно и ще остане такова.
Ако статията ти е помогнала — можеш да подкрепиш сайта с малка доброволна сума.
Всяко дарение помага за поддръжката и развитието на портала.
